کتابچه آموزشی حامی عشق

دسته بندي : جزوه » زناشویی
این مجموعه آموزشی را حامی عشق نامیدیم چرا که موثرترین حمایت کننده از یک رابطه صحیح و لذت بخش و عاشقانه بین زوجین برقراری یک رابطه جنسی صحیح و مطلوب است. آگاهی از مسائل جنسی و روابط زناشوئی حق جوانان و زوجین است چرا که باید دانست که عدم برآورده شدن این نیاز منجر به آسیب های عصبی روانی و حتی جسمی زیادی به زوجین می شود به طوریکه امروزه عنوان می شود درصد بسیار بالایی از طلاق ها بخاطر همین معضل است.در فضای مجازی اطلاعات جسته گریخته و پراکنده زیادی در این خصوص موجود است اما ما در این کتابچه مجموعه اطلاعات پایه مورد نیاز را به صورت یکجا به شما ارائه می دهیم.این مجموعه مطابق موازین اخلاقی و شرعی نگارش شده و هدف آن صرفاً آموزش است.مطالعه این کتابچه به زوجین و جوانانی که قصد تشکیل خانواده دارند توصیه می شود.ضمناً اگر زیر 18 سال سن دارید لطفاً این سایت را ترک کنید.
آنچه در این فایل آموزشی خواهید خواند:
در فصل اول درباره ضرورت و فواید ارتباط جنسی ،اثرات مفید برقراری ارتباط جنسی بر بدن و اینکه چرا اختلافات بین زوجین و طلاق یکی از نتایج مستقیم عدم رضایتمندی در رابطه جنسی است ، خواهید خواند.با مطالعه این مفاهیم خواهید دانست که بسیاری اوقات نارضایتی ها و دلخوری ها در رابطه بین زن و شوهر ، ناشی از عدم ارضا شدن صحیح و کافی این غریزه است که به صورت غیر مستقیم خود را نشان می دهد.
در فصل دوم آشنایی جامع و کلی با ساختار دستگاه تناسلی زنان و مردان پیدا خواهید کرد.شناخت قسمت های مختلف این دستگاه به شما در برقراری بهتر این رابطه کمک شایانی خواهد کرد.
در فصل سوم مراحل چرخه طبیعی یک رابطه جنسی از شروع آن با تحریک شدن و سپس برانگیخته شدن تا رسیدن به لحظه اوج و ارضاء و اتفاقاتی که در هر کدام از این مراحل می افتد شرح داده می شود.در طی یک برقراری رابطه جنسی حالات مختلفی در ذهن روان و جسم زن و مرد و در مراحل پشت سر هم اتفاق می افتد.باید دانست که این اتفاقات و حالت ها چیستند و برای اینکه یک رابطه به صورت مطلوب و طبیعی انجام شود لازم است که چه اتفاقاتی پشت سر هم در بدن زن و مرد بیفتد.خیلی اوقات زن و شوهر در یکی از این مراحل مشکلاتی دارند لذا لازم است حتماً نسبت به آن اگاهی کسب کنند.مطالعه این فصل به کسب این آگاهی کمک زیادی می کند.
در فصل چهارم هر آنچه از اختلالاتی که در برقراری یک رابطه جنسی مطلوب خلل وارد می کند را خواهید خواند.اختلالاتی که موجب آسیب رساندن به این رابطه می شوند نظیر کمبود و یا نداشتن میل جنسی ،اختلال در برانگیخته شدن (تحریک) جنسی ،اختلال در ارگاسم ، اختلال انزال زودرس مردان (زود انزالی) و اختلال درد داشتن بانوان در رابطه جنسی. در این فصل در باره علت به وجود آمدن این اختلالات و اثرات منفی که در رابطه دارند بحث خواهد شد.این مشکلات به شدت در بین زنان و مردان شایع است که موجب آسیب های جدی به این ارتباط و عدم لذت بردن آنها خواهد شد. در بسیاری اوقات برای زوجین ریشه این اختلالات و دلائل آن مشخص نیست.مطالعه این فصل می تواند به زوجین کمک کند چنانچه ناراحتی در این رابطه دارند علت آن را بیابند و در ادامه متناسب با آن نسبت به درمان آن اقدام نمایند.
در فصل پنجم درباره انحرافات جنسی صحبت خواهد شد یعنی رفتارهای غیر طبیعی به منظور ارضاء جنسی.در این فصل در باره انحرافات نظیر خودارضائی ، عادت به تماشاهای تصاویر و فیلم های مستهجن ، خودآزاری و دیگر آزاری و اثرات بسیار مخرّبی که بر رابطه طبیعی بین زوجین می گذارند صحبت خواهد شد.پدیده انحرافات جنسی که متاسفانه با گسترش و انتشار تصاویر و فیلم های مستهجن رو به افزایش هم هست ، موجب آزار دیدن افراد از عدم توانایی در برقراری یک رابطه جنسی مطلوب و عاشقانه می شود.کارکرد ذهن و عادت کردن آن به لذت بردن از یک رابطه غیر سالم و غیر متعارف همان انحراف جنسی است که در صورت ابتلاء طرفین به آن عملاً برقرار کردن یک رابطه جنسی لذت بخش طبیعی با مشکل مواجه خواهد شد. مطالعه این فصل می تواند به خوبی زوجین را نسبت به این پدیده آشنا کند و آنها را به سمت درمان این اختلالات راهنمایی نماید.
و بالاخره در فصل ششم در باره نحوه انجام رابطه و آمیزش جنسی توضیحات کاملی داده می شود.این مطالب شامل مراحل و نحوه پیش نوازش و معاشقه و انواع پوزیشن های جنسی ( موقعیت های بدن ) زوجین به هنگام رابطه همراه با تصاویر آموزشی گرافیکی می باشد.کارهایی که هر فرد با بدن خود و شریک جنسی اش به هنگام شروع یک رابطه جنسی باید بکند از اهمیت بسیار فراوانی در کیفیت این ارتباط برخوردار است. روش نوازش و موقعیت های بدن (پوزیشن های جنسی) می تواند کیفیت های مختلفی در این رابطه برقرار کند.متأسفانه بسیاری از زوجین نسبت به این کارها آگاهی ندارند و لذا اصلاً ارتباط جنسی مطلوب و لذت بخشی با هم برقرار نمی کنند. مطالعه این فصل می تواند سطح آگاهی افراد را نسبت به روش انجام این کارها بالا ببرد.

دسته بندی: جزوه » زناشویی

تعداد مشاهده: 1633 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pdf

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: 111

حجم فایل:2,143 کیلوبایت

 قیمت: 9,500 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی:
    یک فایل پی دی اف مشتمل بر 111 صفحه